آموزش آنلاک بوتلودر گوشی های شیائومی

آموزش بازکردن قفل بوتلودر شیاومی

نکته مهم : لطفا قبل از انجام این کار از تمام اطلاعات خود بکاپ بگیرید زیرا با انجام این کار اطلاعات گوشی از بین خواهد رفت و همچنین گوشی باید دارای MI ACCOUNT باشد و مشخصات آن را داشته باشید که شامل ایمیل یا شناسه می اکانت و پسورد می باشد.

ابتدا برنامه رایگان miflash_unlock-en-xx.xx.xx را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب می کنید.

برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

https://en.miui.com/unlock/download_en.html

سپس از طریق منوی گوشی در SETTING گزینه های زیر را فعال کنید

Go to Settings – Additional Settings – Developer Options – then enable USB debugging and OEM unlocking

سپس مجددا در همان منو وارد گزینه زیر شوید

Settings – Additional Settings – Developer Options – Mi Unlock Status

داخل گوشی یک سیم کارت آنتن دار به همراه اینترنت موبایل دیتا فعال انداخته و گزینه ADD ACCOUNT AND DEVICE  را انتخاب می کنیم تا می اکانت گوشی با سرور متصل شده و ارتباط گوشی به سرور اصلی از طریق دیتا فراهم شود

نکته : در صورتی که هنگام انجام این کار ارور خاصی مشاهده شد یا انجام نشد می اکانت گوشی را LOG OUT کنید سپس مجددا وارد قسمت MI UNLOCK STATUS شده و گزینه ADD ACCOUNT AND DEVICE را فعال کرده و می اکانت را مجددا برای لاگین شدن به سرور وارد کنید.

 

UNLOCK BOOTLOADER XIAOMI

پس از اتمام موفقیت آمیز این مرحله گوشی را خاموش کرده و وارد منوی فست بوت کنید که برای این کار باید ولوم پایین به همراه کلید پاور را نگه دارید همچنین میتوانید ولوم پایین را نگه داشته و سپس کابل را وصل کنید تا دستگاه به حالت فست بوت متصل شود

پس از وارد شدن به حالت فست بوت برنامه آنلاک بوتلودر را باز کرده و سپس می اکانتی که در منوی گوشی در مرحله اول لاگین کردیم را در این قسمت وارد کرده و لاگین می کنیم .

mi unlock tool

در این مرحله و بعد از لاگین برنامه اتصال گوشی را با پیغام  PHONE CONNECTED نمایش خواهد داد و بر روی گزینه UNLOCK کلیک کرده و منتظر انجام مراحل شوید که معمولا ارسال به سرور و مدت زمان انجام آن را به شما نمایش خواهد داد که از ۲۴ تا ۷۲۰ ساعت می باشد .

پس از اتمام ساعتی که سرور مشخص می کند مجددا باید همین روال و ترتیب را انجام داده و سرور بعد از کلیک بر روی آنلاک خودش اتوماتیک بوت لودر گوشی را باز خواهد کرد .

MI UNLOCK TOOL
MI UNLOCK TOOL FOR XIAOMI

انجام کامل مراحل پس از گذشت مدت زمان تعیین شده بصورت زیر می باشد

Xiaomi-Bootloader-Unlock-Successfully